Hakkımızda

Hakkımızda

1 - Biz Kimiz ?

Balans Grup yatırım danışmanlığı, tasarım, proje yönetim, prefabrik beton, öngerme ve ardgerme alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirket Şirket merkezi Londra’da bulunmaktadır. Balans tasarım ekibi mimari, mekanik, elektrik ve statik projelerin çözüm sürelerinde yer alır. Şirketin uygulama kısmı özellikle ileri mühendislik uygulamaları ile ilgilenmektedir. Bu bölüm Türkiye başta olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinde ileri mühendislik uygulamaları alanında faaliyet gösterir. Prefabrik beton uygulamaları, öngerme ve ardgerme sistemler bu uygulamaların başlıcalarıdır.

Balans, Balans Investment markası ile İngiltere’de mülk geliştirme alanında faaliyet göstermektedir. Yatırımcılarla birebir çalışan firma; yüksek portföyü ve oluşturduğu güven ile Londra ve İngiltere’nin seçkin şehirlerinde çalışmalarına devam etmektedir.

2 - Neler Yaparız ?

Balans Grup tasarım, danışmanlık, proje yönetim, prefabrikasyon, öngerme ve ardgerme konularında uzman kuruluşları ile hizmet üretmektedir. Grup bünyesinde yer alan firmalar, bulundukları sektördeki ileri teknik ve yönetim sistemlerini en etkili biçimde ortaya koyar. Balans kaynak ve zaman yönetimi becerileri ile çözüm ortaklarının kalıcı eserler ortaya çıkarmasına yardımcı olur. Dünyanın farklı yerlerindeki ofisleri ile yatırımcılarına alternatif yatırım fırsatları oluşturur.

İleri mühendislik yöntemlerinin kullanılmasında öncü rol oynar. Özellikle prefabrik beton, öngerme ve ardgerme teknolojilerindeki bilgi birikimi ve becerilerini daha üstün nitelikli ve ekonomik yapılar ortaya çıkartmak için harcar. İleri mühendislik uygulamalarındaki başarıları ile müşteri ihtiyaçlarını üst düzeyde karşılayan yapılar yapar.

Balans yatırım danışmanlığı ve proje geliştirmedeki başarıları kadar, bu projelerin hayata geçmesi için ortaya koyduğu çalışmalar ile de ön plana çıkmaktadır. Bu kapsamda bir hayal olarak ortaya çıkan yatırım projelerinin tasarım bilgisi ile projeye, proje yönetim tecrübeleri ile de hayata geçmesinde önemli rol oynar. Yatırımın ortaya çıkmasındaki tüm süreçlerde müşterisinin hizmetinde olur.

Süreçleri iyi bilen bu süreçleri gerektiğinde uygulayabilen bir ekip olmanın avantajı ile uygulanabilir ve ekonomik projeler üretir.

Yukarı